kovo 14, 2011

Pilnas namas (for Rosie)

Simpatiškai raudonplaukei.

Neseniai rodė “Titaniką”. Taip, turbūt sakysite, kad tai - seniai atsibodusi, niūri ir banali meilės istorija (ir aš iš dalies su tuo sutinku (tik iš dalies)). Šįkart aš jo nežiūrėjau - mačiau penketą kartų, tad siužetą bei pagrindines scenas moku mintinai. Tad kodėl apie jį užsiminiau?

Pamenate, kaip Džekas (Leo DiCaprio) pateko į laivą? Jei ne, primenu - jis ištraukė pilną namą (full house) pokerio partijoje, kai ant stalo gulėjo bilietas į Titaniką. Tiesiog pakrito korta.

Tiesiog pastebėjau, kad kartais dideles gyvenimo permainas lemia mažyčiai įvykiai. Ir tai būna ne tik filmuose.
Ir pats turiu tokį įvykį. Tai - monetos metimas (kurio pats gyvai net nemačiau). Jis pakeitė mano gyvenimą - dėl jo Ji atsidūrė ten ir būtent ten, kur pirmą kartą susitiko mūsų akys. O man tik tiek ir tereikėjo. Mums.

Todėl jaučiuosi šiek tiek panašus į Rauzę (Rosie - Kate Winslet). Mes abu - laimės kūdikiai. Mums abiems nusišypsojo fortūna dar tada, kai patys to nežinojome. Gal esam kiek neryžtingi, tad pirmą žingsnį padėjo žengti atsitiktinumai. Ačiū jiems.

Maži įvykiai keičia gyvenimus, o laimė yra arčiau nei atrodo. Tad niekada nereikia sakyti, kad “tai tik filmas ir man taip nenutiks”. Būna, kad nutinka.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą