balandžio 29, 2011

Must Two Do

Pastaruoju metu atsiranda tiek daug dalykų, kuriuos norėčiau padaryti, kad kartais net imu dvejoti, nuo ko pradėti, ką įgyvendinti pirmiausiai. Ne paslaptis, kad esu dvyliktokas, ir man ant nosies kaba penketas valstybinių egzaminų, kuriems reikėtų kaip pridera pasiruošti. Vien ta mintis, kad reikia mokytis, veja šalin bet kokią naują idėją; rodos, jei negaliu skirti pakankamai laiko mokslams, tai tikrai nederėčiau švaistyti brangių minučių laisvalaikiui... (Pripažįstu, šį mėnesį esu moksliukas ir retai išlendu laukan (bet išlendu ;P))

Pasiėmiau iš bibliotekos E.M.Remarko "Vakarų fronte nieko naujo". Teisinuosi protui, kad čia galiu rasti argumentų, tinkamų samprotaujamajam rašiniui, taip mėgindamas jį apgauti ir nors minutėlei atsiplėšti nuo tos kankinančios rutinos. O dar taip norėčiau perversti Albero Kamiu "Marą" ir Džono Irvingo "Paskutinę naktį Tvisted Riveryje". Na, gal kada tai ir padarysiu, bet šiuo metu planuose tai nenumatyta. Bent jau "Vakarų fronte..." reikėtų baigti.

Esmė ne tame.

Turiu keletą idėjų. Nesėkmingai pradėjau kurti trumpametražį animacinį filmuką. Jau net nupiešiau keletą kadrų, su draugu susiderinome, kad aš piešiu, jis sumaketuos, ir viskas jau turėjo klotis kaip iš pypkės, bet... Sustojo. Vargu, ar dėl egzaminų.
Rudenį pradėjau rašyti apysaką. Ne vieną ir ne dešimtį vakarų praleidau regzdamas siužeto vingrybes, formuluodamas įvairias mintis ir jau turėjau apie 15 puslapių "Word'e", bet ir tai sustojo. (Bent jau turiu stiprią viltį, kad tęsiu tai)
Atrodo, dabar viskas reikalauja laiko. O aš jo neturiu daug - iki egzaminų nepilnas mėnuo. Gaila, kad turiu daryti tai, ką turiu daryti, o ne ką noriu.

Ir vis dėlto, sunkiai pavyktų ant pirštų sutalpinti valandas, kurias pastaruoju metu praleidau "Facebook'o" platybėse :D

Taigi išvesdamas išvadas galiu pridurti, jog galbūt kartais verta atsiriboti nuo visko ir skirti valandą ar kelias tam, kas Tau, žmogau, svarbu. Kad ir kaip tai būtų sunku įgyvendinti praktiškai, turėti keletą valandų laisvalaikio kartą per dieną man atrodo žymiai naudingiau nei gausybę tokių sykių po 15 minučių.

Laikas bėgti nuo teorijos ir užsiimti praktika. Have a good and valuable time ;)

"Dievas išmokė žmogų planuoti, kad galėtų iš jo pasijuokti."

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą